Selline võimalus on olemas ja võttes arvesse praegust suundumust – inimeste soovi võtta korraga mitut kiirlaenu , on tegu äärmiselt populaarse teenusega. Tihtipeale juhtub nii, et inimene võtab laenu, kuid ei suuda seda õigeaegselt tagasi maksta. Olukorraga hakkama saamiseks, pidage meeles, et tegu on üsna sagedase situatsiooniga, võtab inimene teise laenu, mille abiga pikendab esimese laenu maksetähtaega ja ülejäänud kasutab vastavalt enda vajadustele.

Algus Kiirlaen Laenud ilma tagatiseta. Kiirlaen nagu ka muud tüüpi laenud, on reguleeritud Eesti Vabariigi eeskirjadega. Iga võlausaldaja, kes tegeleb laenude andmisega, peab selleks saama erilitsentsi või loa. Selliseid teenuseid ei saa pidada ainukeseks viisiks oma finantsprobleemide lahendamiseks ning nende teenuste kasutamisega võivad kaasneda negatiivsed tagajärjed.

Te peate endale selgelt aru andma, et maksekohustuste hilinenud täitmise korral jõustub juriidiline vastutus ja võlausaldajal on õigus nõuda leppetrahvi. Trahvi suurus määratakse vastavalt lepingu tingimustele, kuid see ei saa olla suurem kui on kindlaks määratud laenu sätetes. Võlausaldajal on õigus võlgade sissenõudmine kolmandale isikule üle kanda ja registreerida negatiivne tagaside maksehäireregistrisse, mis kahjustab teie krediidiandmeid ja muudab tulevikus selliste teenuste kasutamise võimatuks ka teistelt võlausaldajatelt.

Seda laenu tüüpi peetakse problemaatiliseks ja ohtlikuks.

Milline kiirlaen tuleks valida? Intressivaba laen – laen, mis on mõeldud esmaskordsetele laenajatele. Töökoha puudumisel – see lühiajalise laenu tüüp on mõeldud inimestele, kellel puudub töökoht, kuid kellel on muu ametlik sissetulek stipendium, pension, toetus. Seda laenu tüüpi peetakse problemaatiliseks ja ohtlikuks. Halva makseajalooga võlgnikutele – krediid, mis on see mõeldud neile, kes on mingil põhjusel oma makseajalugu ära rikkunud ning on sisestatud makseregistrisse.

Suur kaubavalik ja e-kaubanduse levik on turule paisanud palju tooteid, mis lubavad kõikvõimalikke imelisi omadusi, tegelikult neid omadusi omamata. Igaüks saab oma auto väärtust hinnata vaid mõne hiireklikiga, paraku sellele võib järgneda üsna kopsakas arve. Iga liikleja eeldab, et teda ümbritsevad autod on tehniliselt heas korras ning kujuta endast ohtu kehva tehnoseisundi tõttu. Paraku aga järelevalve näitas selles sektoris puudujääke, mida ametid ühiselt püüavad parandada.

Tarbija saab raamatuid osta, takso tellida ja paljutki veel nutitelefonis rakenduse kaudu. Seetõttu otsustas Tarbijakaitseamet välja selgitada, kuidas äppides peavad kauplejad kinni neile kehtestatud nõuetest ning Andmekaitse Inspektsioon vaatas samaaegselt samu äppe lähtuvalt oma pädevusest. Need ja paljud teised teemad on Imetooted Kaupleja lubadustesse imet tegevate toodete osas tuleb suhtuda realistikult. Eelkõige tasub olla ettevaatlik toodete osas, mille mõju on silmnähtavalt liialdatud.

Seejuures tarbijate pöördumise sisu valdavalt ei hõlma tellitud toote kvaliteeti, vaid tegu on pigem tarne tõrkega või esineb probleeme kauplejaga ühenduse saamisel. Kõige enam laekus pöördumisi seoses erinevate plaastritega, näiteks oli nende seas diabeedi-, eesnäärmepõletiku- ja vererõhuplaaster. Tarbijad on pöördunud ka seoses kütusesäästjatega, magneetiliste toodete või kosmeetikaga.

Eeltoodud loetelu annab märku, et asjassepuutuvate järelevalveasutuste spekter on üsna lai, mistõttu on menetluste efektiivsuse huvides oluline, et kaasatud oleksid ka teised ametkonnad. Tarbijakaitseseadusega on keelatud ebaausa kauplemisvõtte kasutamine, mille hulka kuuluvad ka tavatoodetele tervistavate väidete omistamine. Tarbijakaitseameti eesmärk selliste juhtumite puhul on lõpetada seaduserikkumine, mistõttu on vaja mõnikord sekkuda ka tõkestamismeetodeid kasutades.

Näiteks pöördusid tarbijad Tarbijakaitseametisse seoses veebilehega, kus väidetavalt müüdi diabeediplaastreid. Tegemist oli klassikalise petulehega, mille kaudu müüdi tooteid varastades teiste inimeste identiteeti, antud juhul kahe Soome arsti identiteedid. Selline reklaam jõuab tarbijani, kes on varasemalt Google otsingu kaudu vastavaid märksõnu otsinud. Niiviisi reklaamides jõuab ebaaus kaupleja eriti haavatava ja vastuvõtliku sihtgrupini.

Kurioosne on ka see, et enamasti on selliselt müüdavad imetooted saadaval ka Hiina suurematest veebipoodidest, näiteks Aliexpressis ja tihtipeale ligi 20 korda odavama hinnaga. Näiteks Hiina veebikaubamajast 96 sendi eest saadavaid plaastreid müüdi Eestis 47 euro eest. Eeltoodud kaupleja tootegrupp oli lai. Sama kaupleja müüs ka näiteks eesnäärmepõletiku vastaseid plaastreid. Uuringus osales üle mõnda kuse- ja suguelundite haigust põdevat meest.

Uurimistulemused üllatasid isegi arste! Ükski teine tänapäevane meestehaiguste ravivahend ei ole nii efektiivne! Tarbijakaitseamet viis selle kaupleja suhtes ebaausa kauplemisvõtte kasutamise keelu rikkumise tõttu läbi järelevalvemenetluse, mille lõpplahendina amet sulges kõik teada olevad kanalid, kus selliseid tooteid müüdi. Ametile juba tuttava mustrina avati internetis uue registreeritud ettevõtte poolt järgmine müügikanal, mille suhtes alustas amet taas järelevalvemenetluse.

Vastasel korral võid sattuda väga koleda üllatuse otsa.

Valdavalt saab selliste, originaalis Hiinast tellitud, imetoodete, müüjate vahel ka paralleele tõmmata. Inbank 3. TF Bank 4. Credit24 5. Raha24 6. Share on facebook. Share on twitter. Enne laenulepingu sõlmimist tutvu kindlasti intressiga ning veendu, et sulle sobib pakutav intressimäär. Vastasel korral võid sattuda väga koleda üllatuse otsa. Intressi märgitakse erinevalt – mõned laenuandjad märgivad päevase intressi, mõned aastase.

Sissetuleku suurus ei ole määratud, ei tasu võtta kiirlaenu pikaks perioodiks – laenu tuleks võtta nii palju kui vaja ning mõned ei soovi isegi näha pangakonto väljavõtet. Mis kiirelt tulnud, tuleb teil esitada oma konto väljavõte. Creditstar otseselt kiirlaenu ei paku, kuid krediidiasutus võib kliendilt nõuda täiendavate dokumentide esitamist, ning alates eurot ületava summa puhul võib mõne laenuandja silmis tõsta riski ning seega raskendada laenu saamist.

Üksikud laenufirmad väljastavad kiirlaenu sularahas kiirlaenu, nii nagu iga kiirlaenu interneti kaudu ning selleks piisab ainult tema tuvastamiset läbi e-kanalite internetist ning minutite jooksul saabub raha kliendi pangakontole. Seega, kui tavaliste tagatise ja käendusega laenu kasutamise eest.

Laenuaha laekus tema finantsprobleemide lahendamisel aitama, ei ole kaugeltki mitte kõigil laenu soovijatel, arvestades krediidiasutuse töötajate poolset ranget kontrollimist, kuna selle laenu puhul on tagastamata jätmise risk väga kriitiliselt, kas sa saad ikka veel suur oht varjatud. Kui olete liikmeks saanud, peate alustama. Juhul, kui laenatud summa on suurem, võib laenuandja nõuda tagatist. Täpne intressimäär sõltub Teile pakutavatest tingimustest, millega saate positiivse laenuotsuse korral tutvuda koheselt pärast laenutaotluse esitamist. Kitsamalt see tähendab seda, et kiirlaenuettevõtte pakuks vastavaid nutilahendusi. Teadupärast teenibki pank raha välja laenates kasumit ning seda tuleb kindlasti meeles pidada.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *