Palgapäevani on veel 5 päeva ning raha on puudu. Esmaspäeval tuleks aga sõita autoga tööle. Pangad ei aitaks sellises olukorras – summa on väike ning nädalavahetusel pangad enamjaolt ei tööta või kui töötavad, siis ei toimetata su laenuga nii kiiresti. Siin tulebki kiire väikelaen mängu.

Kui sa vastad kõikidele nendele tingimustele, ei ole laenu saamine sugugi keeruline. Laenufirmad loetlevad alati taoliseid tingimusi oma kodulehel, seega saad enne taotluse täitmist ka heita pilgu peale ja veenduda, et sa vastad firma esitatud tingimustele. Kiirlaenud erinevad teistest laenudest muugi kui üksnes kiiruse poolest. Siin on mõned olulised eripärad, mis iseloomustavad kiirlaene:.

Tänapäeval on palju erinevaid viise panna toime küberkuritegu ning tihtipeale on ebaturvalised ja nakatunud koduleheküljed üks lihtsamaid võimalusi varguseks. Erandiks pole ka laenude võrdlemise kodulehed. Taolistel kodulehtedel kogunevad tihtipeale isikuandmed , mis võivad sattuda valedesse kätesse. Kui aga napib raha, aga seda oleks kohe vaja näiteks uue pesumasina, külmkapi või välisreisi jaoks, siis tuleb võtta laenu.

Soomes on kiirlaenupakkujaid tekkinud viimasel ajal juurde nagu seeni pärast vihma. Näiteks võib sul ühel kuul olla vähe raha, teisel jälle rohkem. Laena raha siis, kui saad selle eest soodsama hinnaga osta midagi, mida niikuinii vaja on. Kui midagi läheb katki, on sageli parem võtta kiire SMS-laen ja probleemiga kohe tegeleda.

Kui oled mõne oma pangakaardi ära kaotanud, võid saada abi SMS-laenust, mille saad võtta mõnele teisele enda kontole. Ära karda SMS-laenu võtmist, kui see annab sulle võimaluse teha midagi, mida oled kaua soovinud. Laenu võtmine võib olla vajalik ka halva rahalise seisu juures. Ettevaatlik laenamine võib olla parem kui mõne olulise tagasimakse, üürimakse vmt kohustusega hiljaks jääda.

Laena raha puhkuse jaoks ja maksa see tagasi mõnel kuul, kui sul ei ole nii suuri väljaminekuid. Millistes olukordades on parem SMS-laen võtmata jätta? Väldi laenu võtmist, kui sinu igakuised tulud on pigem väikesed, sest tagasimaksmine võib keeruliseks osutuda, näiteks juhul, kui sel perioodil tekivad veel mõned ootamatud kulutused.

Ole laenates väga ettevaatlik ka juhul, kui sul juba on tagasimaksmata laene. Ära laena raha millegi jaoks, mida sul tegelikult vaja pole või mida sa väga ei soovi. Ole laenudega ettevaatlik ka siis, kui tead, et sul on oht unustada need tagasi maksta. Kui sul juba on palju väikseid laene, võib olla mõistlikum võtta uus suurem laen ning maksta eelnevad laenud tagasi.

Kiirlaenu taotlemine, mida peaksite teadma?

Millised muud laenutooted võiksid SMS-laenu asemel kõne alla tulla? Kas mitmete laenude taotlemisega on seotud ka mõni oht? Kiirlaen ja SMS-laen on jätkuvalt väga populaarsed Viimase aastakümne jooksul on laenuturg jõuliselt muutunud. Kiirlaenu taotlemine, mida peaksite teadma? Enne igasuguse laenu võtmist, olenemata selle summast, tasub veenduda selle vajaduses, sest laen on siiski kohustus ja kulutus.

Laenu maksate tavaliselt alati rohkem tagasi, kui seda võtate. Samuti tuleks tutvuda laenu tingimustega ning teada, kas teie netopalk võimaldab igakuist laenumakset. Sel juhul tegutse järgnevalt:. Pane kirja kõik tasumist vajavad arved. Koosta tagasimaksegraafik ja maksa enne need arved, millelt arvestatakse suuremat viivist või mille maksetähtaeg on varasem. Kui arved on kuhjunud, võta ühendust arve esitajaga, et võimalusel leppida kokku uus maksegraafik või saada ajapikendust.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *